Services List - Niltek

Services List

Healthcare and medical concept. Medicine doctor with stethoscope in hand and Patients come to the hospital background.
Tıp ve Sağlık Sektörü
Çocuk tartımına uygun pediatrik tartı, kefeli terazileri, diyaliz merkezleri ve diğer kliniklerde kullanılabilen rampalı tekerlekli sandalye tartım sistemleri, laboratuvar ortamlarında sorunsuz bir şekilde çalışan analitik hassas teraziler temini ve servis hizmetlerini sunmaktayız.
Daha fazla oku
Tractor agricultural machine cultivating field.
Tarım ve Hayvancılık Sektörü
Tarımsal faaliyet gösteren çiftlik ve besi yetiştiricilerine uygun küçükbaş ve büyükbaş tartım baskülleri, kesimhane ve et parçalama tesisleri için monoray (ray tipi) basküllerin satışını ve servis hizmetini sunmaktayız.
Daha fazla oku
Textile industry with knitting machines in factory
Tekstil & İplik Sektörü
Tekstil sektöründe ipliğin işletmeye alınma ve işleme sürecindeki tüm aşamalarda kullanılacak olan yere gömme baskülleri, rampalı basküller, lüvert tartım baskülleri ve çengel baskülleri ve aynı zamanda tekstil laboratuvarlarında kullanılan hassas analitik terazilerin satış ve servis hizmetlerini sunmaktayız.
Daha fazla oku
Talented researcher wearing rubber gloves standing at laboratory bench and pouring red liquid into test tube with pipette while working on joint project with colleague
Kimyasal Üretim Sistemleri
Kimyasal üretim tesisleri bilindiği üzere normal işletmelerde kullanılan tüm donanımsal ekipmanlardan farklılık göstermektedir. Bu anlamda exproof ürünlerin kullanılması ön plana çıkmaktadır.
Daha fazla oku
canned-food-products-conveyor-belt-distribution-warehouse
Gıda Üretim Tesisleri
Gıda ve üretim imalat alanları steril olması açısından alınan tartım ve diğer elektronik ekipmanlarında suya ve diğer gıda partiküllerine dayanıklı ve işlevselliğini etkilemeden çalışmasıdır.
Daha fazla oku
double exposure concept, worker arc welder piping welding buiding in shipyard background soft monotone
Tersaneler
Bu alanda tekne yada tekne bloklarında yapılacak tartımların ağırlık merkezlerinin net bir şekilde ölçülebilmesi için özel güçlendirilmiş ekipmanların kullanılması ve noktasal tartımların datalarının tutulması için elektronik bölümde USB-Network gibi bağlantılar ile aktarılması sağlanır.
Daha fazla oku
laboratory-production-biomaterials-people-research
Kalite Kontrol ve Laboratuvar
İşletmede kalite ve özellikle laboratuvar birimleri üretimin tartışılmaz parçasıdır.
Daha fazla oku
how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

Consulting theme is an invaluable partner. Our teams have collaborated to support the growing field of practitioners using collective impact.

placeholder
Donald Simpson
Chairman, Bluewater Corp
tr_TR
Konuşmaya Başla
Size nasıl yardımcı olabilirim ?